"Барселона" з двома незабитими пенальті ледве обіграла клуб із третього дивізіону

Голкіпер 'Корнельї' відбив два пенальті

"Барселона" здобула вкрай непросту перемогу у виїзному матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти "Корнельї", яка виступає в третьому за силою дивізіоні країни.

Підопічні Рональда Кумана на правах фаворита постійно створювали гострі моменти біля воріт суперників, але м'яч не йшов у сітку. На 39-й хвилині "синьо-гранатові" заробили право на пенальті після того, як футболіст господарів небезпечно зіграв у своєму штрафному. Міралем П'яніч пробив у нижній лівий кут, але голкіпер показав відмінну реакцію, відбивши, а потім зафіксувавши ігровий снаряд.

У другій половині ситуація на полі не змінилася. "Барселона" продовжувала тиснути, але їй не вдавалося відкрити рахунок. На 80-й хвилині каталонський клуб отримав ще один шанс на гол з одинадцяти метрів, але голкіпер "Корнельї" знову вгадав, куди битиме суперник, і не дав собі забити.

В основний час переможця матчу виявити не вдалося, тому гра перейшла в овертайм. На самому його початку Усман Дембеле нарешті вивів "Барселону" вперед, а на останніх секундах Мартін Брейтуейт встановив остаточний рахунок – 2:0.

Відзначимо, що в попередньому раунді "Корнелья" створила сенсацію, обігравши мадридський "Атлетико" з рахунком 1:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому поєдинку 1/16 фіналу Кубка Іспанії "Реал" сенсаційно програв "Алькояно" з третього дивізіону країни в дебютному для українця Андрія Луніна матчі.