"Шахтар" із гарматним голом Судакова програв "Барселоні" у Лізі чемпіонів. Відео

3 хвилини
19,3 т.
'Шахтар' із гарматним голом Судакова програв 'Барселоні' у Лізі чемпіонів. Відео

Донецький "Шахтар у третьому турі Ліги чемпіонів програв "Барселоні". Матч на Олімпійському стадіоні ім. Льюїса Кумпаньша у столиці Каталонії завершився з рахунком 2:1.

"Барселона" з перших секунд влаштувала тотальний пресинг на ворота Різника. Українці не мали жодного сантиметра вільного простору, та змушені були грати у "квадрат" ледве не у воротарському майданчику. Не маючи права на помилку, гравці "Шахтаря" кілька разів втрачали м'яч, що мало не коштувало їм пропущеного голу.

На 11-й хвилині вперше українські футболісти змогли організувати щось, що нагадує атаку, яка закінчилася несильним ударом Зубкова в руки тер Штегену. Матч проходив за невисоких швидкостей. "Барса" прагнула особливо не напружуючись "на досвіді" закотити гол.

Щойно гравці "Барселони" піднімали темп, у "Шахтаря" починалися проблеми в обороні. Було видно, що господарі можуть додати будь-якої миті.

На 29-й хвилині передача з глибини поля вивела Лопеса віч-на-віч із Різником. 20-річний хавбек влучив у хрестовину, м'яч відлетів на Торреса і лівий вінгер збірної Іспанії розстріляв українського голкіпера.

Спочатку словацький рефері зафіксував положення поза грою, але після підказки VAR зарахував гол. Повтор показав, що Азаров був ближче до своїх воріт, ніж іспанець.

На 36-й хвилині рахунок став 2:0. Знову Торрес і Лопес організували дворічку, яку останній замкнув ювелірним ударом під хрестовину. Знову не впорався зі своїми обов'язками Азаров.

Після перерви малюнок гри не змінився. "Барселона" високим пресингом просто притискала "гірників" до воріт, змушуючи українців думати виключно про захист. Напад у гостей закінчувався на другій-третій передачі.

"Синьо-гранатові" вальяжно себе почували на полі, без руху демонстративно спокійно катаючи м'яч на своїй половині. На 62-й хвилині підопічні Хаві Ернандеса поплатилися за таке недбале ставлення до суперника.

Азаров видав ідеальну передачу на Судакова і хавбек збірної України без обробки гарматним пострілом відправив м'яч повз тер Штегена в сітку.

Відразу новий тренер "Шахтаря" зробив заміну, випустивши замість Криськіва – Невертона, а через 7 хвилин замість Сікана – Келсі.

"Синьо-гранатові" спробували влаштувати штурм: влучили у штангу, забили гол із офсайду, просили пенальті, але на рахунок це не вплинуло. "Шахтар" також не став відсиджуватися в обороні, кілька разів створивши напругу в чужій воротарській.

Нагадаємо, що у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів "гірники" сенсаційно обіграли бельгійський "Антверпен". Матч на стадіоні "Босейл" завершився із рахунком 2:3.

У першому турі ЛЧ проти "Порту" "Шахтар" поступився (1:3).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!