"Шахтар" розгромною поразкою стартував у Лізі чемпіонів

20,5 т.
'Шахтар' розгромною поразкою стартував у Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв португальському "Порту" у першому турі Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Умовно домашній матч на стадіоні "Фолькспаркштадіон" у німецькому місті Гамбург завершився з рахунком 1:3.

Відео дня

Команда Сержіу Консейсао з перших хвилин серйозно притиснула "Шахтар" до його воріт. Хвилі атак накочували одна за одною, і на 7-й хвилині одна з них стала результативною. Дмитро Різник перший удар Андре Франку потягнув, але на добиванні Галено випередив українського захисника, відкривши рахунок.

Забивши гол "Порту" розслабився і одразу пропустив результативну контратаку у відповідь. Зубкову дали простір, Олександр відтягнув на себе всю увагу, віддав на Коноплю, той повернув у центр штрафного майданчика де Келвін Келсі головою записав на себе дебютний гол у ЛЧ.

Нічійний рахунок протримався 5 хвилин. Данило Сікан подарував м'яч супернику і той самий Галено оформив дубль.

М'яч практично не затримувався у центральному колі, водночас більшу частину ігрового часу атакували гості. Усі спроби нападу "гірників" розбивалися на підступах до чужого штрафного майданчика.

На 28 хвилині "Порто" оформив розгром. Елегантно в три передачі португальці розгорнули флангову атаку, яку в дотик замкнув Таремі.

Українські футболісти дуже інертно грали в обороні, дозволяючи супернику максимально комфортно почуватися на полі.

У другому таймі "Порто" перейшов у режим економії енергії. Ведучи з великим рахунком, португальські гравці дозволяли українцям періодично здійснювати вилазки до своїх воріт. Кілька разів на забійній позиції опинявся Зубков, але обидва його удари парирував воротар.

У другому турі 4 жовтня підопічні Патріка ван Леувена зіграють у гостях із "Антверпеном". Початок о 19:45.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!