"Барселона" на останніх секундах здобула вольову перемогу над "Реалом" в Ель-класіко

19,2 т.
Барселона Реал

Каталонська "Барселона" здобула вольову перемогу над мадридським "Реалом" у центральному матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу у Прімері. 253-е Ель-класіко в історії пройшло на "Камп Ноу" і завершилося з рахунком 2:1.

Матч розпочався для господарів невдало. Вже на 9-й хвилині після, здавалося, безпечної атаки "Реала" завдяки рикошету від Араухо м'яч опинився у воротах тер Штегена.

Забивши гол, мадридці практично за весь тайм нічого не створили. Створювалося відчуття, що "Реал", який був грізною машиною в матчі Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля", знітився перед "Барсою".

У каталонців було більше небезпечних моментів, і вони заслужено забили гол у роздягальню.

Після флангової атаки Рафіньо не влучив по м'ячу, другим темпом удар бразильця відбив голкіпер. Круглий снаряд відскочив до Серхі Роберто, який точно пробив по воротах Куртуа.

Друга половина пройшла у рівній боротьбі, де обидві команди мали змогу вийти вперед.

Розв'язка настала на 92-й хвилині, коли Франк Кесс'є зробив рахунок 2:1. Левандовськи п'ятою дав на хід Алехандро Бальді, а той відпасував на івуарійця, який не залишив шансів бельгійському голкіперу "Реала".

Після цієї перемоги "Барселона" набирає 68 очок, відривається від "Реала" на 12 пунктів і робить серйозну заявку на чемпіонство у Прімері.

У жовтні минулого року "Реал" обіграв "Барселону" у чемпіонаті Іспанії (3:1) в історичному для України матчі. У Суперкубку країни "Барсі" з таким самим рахунком вдалося взяти реванш у "вершкових".

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський "Реал" став суперником лондонського "Челсі" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!