"Реал" в більшості обіграв "Аталанту" українця Малиновського в Лізі чемпіонів

Аталанта - Реал

Італійська "Аталанта" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів поступилася вдома мадридському "Реалу". Зустріч на стадіоні "Атлет Адзуррі д'Італія" в Бергамо завершилася з рахунком 0:1.

Мадридці, які відчували сильні кадрові проблеми (були відсутні Рамос, Мілітао, Одріосола, Карвахаль і Марсело, Вальверде, Азар, Родріго і Бензема) в дебюті матчу намагався пристосуватися до цієї ситуації. Без когорти основних футболістів "Реал" був обережним, контролюючи м'яч, але без гольових моментів.

Ключовий момент стався на 17-й хвилині. Ферлан Менді виходив один на один з голкіпером, коли його на підході до штрафного збив Ремо Фройлер. Головний арбітр Тобіас Штілер без роздумів показав порушнику червону картку, навіть не ставши дивитися ВАР.

Залишившись в меншості "Аталанта" у повному складі відійшла на захист, закрившись у своєму штрафному.

Незважаючи на чисельну перевагу королівський клуб за першу половину встиг створити лише один 100% момент.

Після перерви ситуація не змінилася. Італійці поставили "автобус" в захисті, де розбивалися всі атаки королівського клубу. Так було до 86-ї хвилини, коли Менді розкiшним дальнім ударом зробив рахунок 0:1.

"Аталанта" Італія – "Реал Мадрид" Іспанія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 86 Менді.

Аталанта – Голліні, Меле (Паломіно, 85), Ромеро, Толо, Гозенс, Фройлер, де Рон, Пессіна, Гімшіті, Мюріель (Ілічич, 56; Малиновський, 86), Сапата (Пашаліч, 30).

Реал Мадрид – Куртуа, Менді, Варан, Начо, Кроос, Каземіро, Вінісіус Жуніор (Маріано Діас, 57), Іско (Дуро, 76), Асенсио (Аррібас, 76), Модріч, Васкес.

Попередження: Каземіро (23), Менді (55), Гозенс (71).

Вилучення: Фройлер (17).

Боруссія М - Манчестер Сіті

У ще одному матчі дня "Боруссія" з Менхенгладбаху програла "Манчестер Сіті" (0:2).

Англійці провели зустріч на якісному рівні і заслужено здобули перемогу. На 27-й хвилині пройшла ККансел'є виконав відмінну передачу з правого флангу. Бернарду Сілва вдало відкрився в штрафному і завдав точного удару головою в дальній кут.

У другому таймі домінування англійців продовжилося. "Сіті" трохи зменшив оберти. проте повністю контролював ситуацію на полі. Німці за всю гру завдали 0 ударів, як в сторону воріт, так і у ворота.

На 66-й хвилині "Ман Сіті" поставив крапку, практично повторивши атаку з першого тайму. Знову Кансел'є виконав подачу. Сілва усередині штрафної скинув м'яч на Жезуса, який завдав точного удару по воротах – 0:2.

"Боруссія М" Німеччина – "Манчестер Сіті" Англія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 29 Бернарду Сілва, 0:2 – 65 Габріел Жезус.

Боруссія М – Зоммер, Бенсебайні, Гинтер, Ельведі, Лайнер (Лазаро, 63), Крамер, Закарія, Нойхаус, Хофманн (Вольф, 87), Штіндль (емболія, 74), Плеа (Тюрам, 63).

Манчестер Сіті – Едерсон, Рубен Діаш, Уокер, Лапорт, Жоау Канселье, Фоден (Ферран Торрес, 80), Родрі, Бернарду Сілва, Гюндоган, Стерлінг (Марез, 69), Габріел Жезус (Агуеро, 80).

Ігри у пройдуть 16 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні мюнхенська "Баварія" в матчі 1/8 фіналу ЛЧ на виїзді обіграла римський " Лаціо " (4:1), а "Челсі" на нейтральному полі в Бухаресті мінімально переміг мадридський "Атлетіко".