"Арсенал" знущально обіграв росіян у першому чвертьфіналі Ліги Європи

16,1 т.
'Арсенал' знущально обіграв росіян у першому чвертьфіналі Ліги Європи

Московський ЦСКА зазнав розгромної поразки в першому чвертьфіналі Ліги Європи з лондонським "Арсеналом". Підопічні Віктора Гончаренка практично не створили проблем "канонірам" на їхньому полі, поступившись - 1:4.

Господарі поля взялися за справу зі стартовим свистком арбітра. Вже через п'ять хвилин Ремзі вразив ворота Акінфєєва, але арбітри зафіксували поза грою. Однак через кілька миттєвостей валлієць відзначився голом вже за правилами.

Читайте: В Англії поставили на місце росіян перед матчем Ліги Європи

Лондонці продовжували володіти перевагою, але на 15-й хвилині Головін розкішним ударом зі штрафного в саму "дев'ятку" воріт Чеха зрівняв рахунок.

Але під кінець півгодини гри англійцям вдалася ударна семиминутка, в перебігу якої двічі Ляказетт і той же Ремзі оформили розгром.

У другому таймі "каноніри" перейшли на контратакуючу манеру гри, надавши росіянам трохи більше володіти м'ячем. Це принесло успіх. Уже в перші 10 хвилин після відновлення гри Ремзі і Мхітаряна могли робити рахунок непристойним.

На 64-й хвилин ЦСКА зумів організувати непогану атаку, в результаті якої Дзагоєв відправив м'яч у ворота Чеха. Але арбітри вдруге скасували взяття воріт через офсайд.

У заключній 15-хвилинці Ляказетт і Ремзі запороли супемоменти, причому валлієць потрапив в штангу. Таким чином, англійський клуб практично гарантував собі вихід в півфінал.

Відзначимо, що матч-відповідь пройде у Москві рівно через тиждень - 12 квітня.

Ліга Європи. 1/4 фіналу

Перший матч

"Арсенал" Англія - ЦСКА Росія - 4:1

Голи: 1:0 - 9 Ремзі, 1:1 - 15 Головін, 2:1 - 23, пенальті Ляказетт, 3:1 - 28 Ремзі, 4:1 - 35 Ляказетт

"Арсенал" - Чех, Мустафі, Монреаль, Бельерін, Косьельні, Ремзі, Джака, Вілшер (Ель-Ненні, 74), Озіл, Мхітарян (Івобі, 61), Ляказетт (Уелбек, 74)

ЦСКА - Акінфеєв, Ігнашевич, Березуцький, Щенніков, Березуцький, Натхо (Міланом, 74), Кучаев, Вернблум, Дзагоєв (Вітіну, 65), Головін, Муса (Хосоно, 83)

Попередження: Дзагоєв (31), Муса (51), Джака (57), Щенніков (58), Акінфеєв (74), Бельерін (78)