Аргентина з розгромом та рекордом Мессі вийшла у фінал ЧС-2022

22,2 т.
Аргентина Хорватія

Збірна Аргентини з футболу у 1/2 фіналу чемпіонату світу-2022 впевнено обіграла команду Хорватії. Зустріч на стадіоні "Лусаїл Іконік" у Лусаїлі завершилася з рахунком 3:0.

Для американської команди це стало четвертим виходом у фінал. Раніше Аргентина боролася за головний трофей у 1986-му, 1990-му та 2014 роках.

На початку матчу хорвати повністю домінували на полі. Європейці багато атакували позиційно, довго проводили час у безпосередній близькості до воріт Мартінеса, але до ударів у площину справа не доходила.

У той же час футболісти збірної Аргентини зіграли вертикально. Декілька гострих контратак принесли перемогу підопічним Ліонеля Скалоні.

На 34-й хвилині Домінік Лівакович у своєму штрафному майданчику збив Хуліана Альвареса, і Мессі чітко реалізував пенальті, побивши "вічний" рекорд Батістути.

Через 5 хвилин той же Альварес вже сам відзначився приголомшливим голом. 22-річний форвард "Манчестер Сіті" протягнув м'яч із центру поля, обіграв кількох захисників та буквально заніс м'яч у ворота.

Він же поставив ефектну точку на 69-й хвилині. Мессі прорвався флангом, зміг прострелити крізь ноги Гвардіола і нападник "МанСіті" зробив рахунок розгромним.

Другий фіналіст мундіалю визначиться у середу, 14 грудня, у матчі Франція – Марокко. Напередодні стало відомо, що у чинних чемпіонів світу у команді епідемія.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!