Аргентина обіграла команду-сенсацію і вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022

30,7 т.

Збірна Аргентини у 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022 обіграла команду Австралію, яка стала справжньою сенсацією цього мундіалю. Зустріч на стадіоні "Ахмад Бін Алі" в Аль-Райяні завершилась із рахунком 2:1.

Перший тайм пройшов під диктування аргентинців, які зусиллями Мессі відкрили рахунок. На 35-й хвилині отримавши пас від Ніколаса Отаменді нападник ПСЖ прошив всю оборону австралійців.

Після перерви домінування збірної Аргентини продовжилося. Під тиском суперника безглуздий привіз здійснив голкіпер австралійців. Метью Райан почав вправлятися у фінтах у своєму штрафному майданчику і був покараний Хуліаном Альваресом.

Австралія завдяки рикошету Енцо Фернандеса на 77-й хвилині змогла скоротити відставання. До кінця матчу підопічні Грема Арнольда мали кілька 100% шансів перевести гру в овертайм, але успіх був на боці "біло-блакитних".

У 1/4 фіналу американці зустрінуться зі збірною Нідерландів. Європейці кількома годинами раніше розібралися зі США. Чвертьфінальний матч відбудеться 9 грудня.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!