Мессі у фіналі ЧС-2022. Хронологія матчу Аргентина – Хорватія: який рахунок та результат

9 хвилин
66,6 т.

Збірні Аргентини та Хорватії у вівторок, 13 грудня, визначили першого фіналіста чемпіонату світу з футболу 2022 року у Катарі. Невдаха дуелі вирушив у поєдинок за третє місце.

Зустріч проходив на полі стадіону "Лусаїл" у однойменному місті. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Аргентина – Хорватія.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АРГЕНТИНА – ХОРВАТІЯ

ЧС-2022. Півфінал

Лусаїл, стадіон "Лусаїл"

Головний арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

Аргентина – Хорватія – 3:0

Гол: Мессі, 34, з пенальті, Альварес, 39, 69

_______________________________

90+6 ХВИЛИНА. Все. Аргентина у фіналі!

90+3 ХВИЛИНА. Кутовий був у Хорватії. Впевнено, захисники відіграли.

90 ХВИЛИНА. Чомусь суддя п'ять хвилин додав.

89 ХВИЛИНА. Мартінес взяв удар Майєра.

88 ХВИЛИНА. Вже зовсім гра у нас пішла нецілісна.

86 ХВИЛИНА. ЗАМІНИ. Корреа та Фойт змінюють Макалістера та Моліну.

85 ХВИЛИНА. Момент у Хорватії. Перішич підрізав на дальню штангу, але ніхто з партнерів не встиг.

83 ХВИЛИНА. Макалістер повинен був забивати. Але не влучив у ворота з 12 метрів.

81 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Все. Білий прапор від Даліч. Модріч пішов, Майєр отримує ігровий час.

80 ХВИЛИНА. Модріч пробив головою метрів із 22-х. Це йому м'яч відрикошетив.

77 ХВИЛИНА. Можна вже казати, що все вирішено у нас.

75 ХВИЛИНА. Заспівали фанати Аргентини.

74 ХВИЛИНА. ЗАМІНИ. Де Пол та Альварес йдуть. Паласіос і Дібала на полі.

73 ХВИЛИНА. Перішич зі штрафного пробив у руки Ліваковичу.

72 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Лівайя змінив Крамаріча.

71 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Отаменді сфолив.

69 ХВИЛИНА. 3:0! Що зараз Мессі зробив! Протягнув м'яч від бічної лінії, потім накрутив Гвардьола та викотив на Альвареса. Хуліо оформив дубль метрів із шести.

68 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ромеро врізав по ногах супернику.

67 ХВИЛИНА. Хорватія ще жодного разу не влучила у площину.

65 ХВИЛИНА. Мессі порушив правила на Влашичі.

62 ХВИЛИНА. Ух! Ловрен пробивав після стандарту. Але не занесли хорвати м'яч у ворота.

62. ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Паредес пішов, Лісандро Мартінес вийшов.

60 ХВИЛИНА. Хорватія все більше ризикує та розкривається.

58 ХВИЛИНА. Мессі обігрався з партнером і пробив у ближній кут. На місці Лівакович.

57 ХВИЛИНА. Контратака була в аргентинців. Але Енцо Фернандес запоров вихід.

55 ХВИЛИНА. Аргентинці сьогодні добре діють в атаці.

53 ХВИЛИНА. Зараз якісь хвилини втрат обопільних.

50 ХВИЛИНА. Брозович поступився місцем на полі Петковичу.

49 ХВИЛИНА. Лівакович забрав удар Паредеса.

48 ХВИЛИНА. Мартінес спокійно забрав навіс Модріча.

46 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Влашич та Оршич у грі. Пішли Пашаліч та Соса.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Аргентинці ввели м'яч у гру.

22:03. Повертаємось до Лусаїла.

22:03. Мессі наздогнав Лотара Маттеуса за кількістю матчів на ЧС (25).

22:01. Мессі став найкращим бомбардиром на чемпіонатах світу в історії збірної Аргентини. 11 голів проти 10 у Батістути.

21:56. Треба щось вигадувати Златку Далічу.

21:52. 6-4 по ударах та 4-0 по ударах у площину.

21:50. ПЕРЕРВА.

45+4 ХВИЛИНА. Свистить рефері.

45+2 ХВИЛИНА. Мессі класно в обороні відпрацював.

45 ХВИЛИНА. Простріл з правого флангу з Хорватії. Поза грою.

44 ХВИЛИНА. Хорватія дещо розгублена.

42 ХВИЛИНА. Ой-ой-ой! Лівакович тягне удар Макалістера метрів із 7.

41 ХВИЛИНА. На куражі Аргентина.

39 ХВИЛИНА. 0:2! Кутовий був у Хорватії. Аргентинці перехопили, Альварес із центру поля втік до воріт і просто продавив увесь захист європейців. Заніс у сітку буквально.

37 ХВИЛИНА. Зараз можуть вільні зони з'явитися в атаці в Аргентини.

35 ХВИЛИНА. А порушення просто на рівному місці було. Офсайд не змогли організувати хорвати. Альварес вискочив на Ліваковича, пробив, а воротар у нього врізався.

34 ХВИЛИНА. 0:1!!! Мессі просто забійний удар завдав із 11-метрової позначки. Без шансів.

33 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Лівакович та Ковачич отримали.

32 ХВИЛИНА. Пенальті ставить рефері! Лівакович збив гравця аргентинців.

30 ХВИЛИНА. Поки що рівна боротьба в нас цілком собі.

28 ХВИЛИНА. Модріч подавав. Захисники винесли.

27 ХВИЛИНА. Хороша контратака від хорватів. Ковавича збили.

25 ХВИЛИНА. Лівакович вступив у гру. Непростий удар із середньої дистанції відбив.

24 ХВИЛИНА. Намагаються команди не ризикувати.

22 ХВИЛИНА. Мессі не зміг віддати на вихід партнеру.

21 ХВИЛИНА. Соса тепер на рівному місці м'яч в аут упустив.

19 ХВИЛИНА. Мессі жорстко зустрічають.

18 ХВИЛИНА. Соса навісив на трибуни. Поспішив.

16 ХВИЛИНА. Кутовий був у Хорватії. Невдало розіграли.

14 ХВИЛИНА. Мессі намагався штрафний намалювати. Не повірив рефері.

12 ХВИЛИНА. Аргентина поки що не дуже прагне доводити свій статус лідера.

10 ХВИЛИНА. Не дають спокійно хорвати суперникам атаки розпочинати.

8 ХВИЛИНА. Придивляються команди одна до одної.

7 ХВИЛИНА. Два стики жорстких поспіль у центрі поля.

5 ХВИЛИНА. Воротар Аргентини забрав навіс із лівого флангу.

4 ХВИЛИНА. Поле не в дуже хорошому стані.

2 ХВИЛИНА. Аргентина бере під контроль м'яч.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Хорватія розіграла з центру поля.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни країн відіграли.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Вболівальників із Аргентини набагато більше на стадіоні.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чекають футболісти у підтрибунному приміщенні сигналу рефері.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все! Чекаємо на старт гри!

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вважається, що Мессі стане в один ряд з Марадоною, якщо виграє ЧС.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Атмосфери на стадіоні.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все ближче ми до довгоочікуваного стартового свистку.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Знову фікс котирувань. 1,95 на латиносів. 4,60 на європейців.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминатися вийшли гравці.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Новина не на тему матчу. Пишуть, що Кріштіану Роналду має намір зіграти на Євро-2024. А ще Португалію може прийняти Моуріньо.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. І склад Аргентини перед вами.

70 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди вже на стадіоні.

80 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Хорвати оголосили стартовий склад.

105 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У Хорватії в п'яти останніх матчах із шести в плей-оф ЧС був додатковий час. У чотирьох – серія пенальті.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вболівальники Аргентини з плакатом Марадони.

2 ГОДИНИ 20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У фіналі переможець пари зіграє із Францією чи Марокко. Вирішальний матч ЧС-2022 відбудеться у неділю, 18 грудня. Початок – о 17:00 за Києвом.

2 ГОДИНИ 40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До речі, сьогодні зустрічаються невдахи фіналів останніх двох ЧС. Аргентинці у 2014-му програли Німеччині, а хорвати – у 2018-му Франції.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Сьогодні багато що вирішить протистояння півзахисників команд.

4,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Перед матчем головний секс-символ турніру Івана Кнолль підбила "Модріча" ударом між ніг.

5,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Згадуємо гол Модріча Аргентині на ЧС-2018.

8,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Є відчуття, що дуже багато залежатиме від судді сьогодні.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Дещо змінилися коефіцієнти. 1,85 на Аргентину. 4,75 у Хорватію.

24 ГОДИИ ДО МАТЧУ. Модріч дебютував за збірну саме у грі з Аргентиною.

25 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Тренер хорватів Златко Даліч не погоджується з тим, що його команда грає нудно на ЧС. "Ми у півфіналі ЧС, які можуть бути питання?" – сказав він на пресконференції.

26 ГОДИН ДО МАТЧУ. Андрій Шевченко може очолити одну із збірних ЧС.

30 ГОДИН ДО МАТЧУ. ЗМІ повідомили, що аргентинці готують брудну тактику, щоб обіграти суперників.

40 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. На ЧС-2022 залишилося зіграти лише чотири матчі. Півфінальну стадії відкривають аргентинці та хорвати.

Обидві команди в 1/4 фіналу обіграли своїх суперників у серії пенальті. "Клітчасті" сенсаційно вибили Бразилію. А Аргентина влаштувала мегабитву з Нідерландами, після якої здали нерви навіть у Ліонеля Мессі.

Команди двічі зустрічалися одна з одною на мундіалях. 1998 року латиноси обіграли європейців 1:0. Хорвати взяли реванш на першості 2018 року в країні-агресорі (3:0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападник збірної Англії Гаррі Кейн став першим футболістом у XXI столітті, який забив пенальті та промахнувся з "точки" в одному матчі чемпіонату світу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!