Збірна України з футболу перемогла у секретному матчі в Англії

21,9 т.

Національна збірна України обіграла другий склад англійського футбольного клубу "Брентфорд". Поєдинок на тренувальній базі українців у Лондоні (поле ФК "Вімблдон") завершився з рахунком 2:0.

За узгодженістю з обома сторонами гра була секретною: без трансляції та присутності ЗМІ. Матч змогли подивитися лише представники офіційних делегацій суперників та родини українських футболістів, які проживають за кордоном.

У поєдинку взяли участь усі українці, які є в обоймі Ротаня. Виняток становили Андрій Ярмоленко, який відновлюється після травми, а також Сергій Сидорчук (застуда). Не було у заявці й Зінченка із Трубіним. Їм двом дали просто відпочити перед важливим матчем із Англією.

На 22-й хвилині після подачі Малиновського з правого флангу Сваток головою відкрив рахунок.

У другому таймі на 65-й хвилині Судаков ударом здалеку подвоїв перевагу.

"Брентфорд В" (Англія) - Україна - 0:2 (0:1)

Голи : Сваток (22), Судаков (65).

Україна (1-й тайм) : Лунін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Малиновський, Бондаренко, Буяльський, Мудрик, Яремчук.

Україна (2-й тайм): Шевченко, Мірошниченко, Попов, Сарапій, Соболь, Циганков, Пихальонок, Судаков, Буяльський, Коноплянка, Довбик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна у відбірному турнірі стартує у неділю, 26 березня. Підопічні Руслана Ротаня на легендарному "Уемблі" воюють зі збірною Англії. Вже відомі телеканали, які організовують пряму трансляцію.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!