Абсолютний антирекорд: опубліковано провальну статистику Мудрика в Англії

5,2 т.

Український новачок лондонського "Челсі" Михайло Мудрик показав гнітючу статистику у матчі з "Саутгемптоном", який завершився перемогою останньої команди Прем'єр-лізі на "Стемфорд Брідж" (0:1). Вийшовши на заміну на 64 хвилині, наш співвітчизник встановив абсолютний антирекорд за кількістю втрат.

За підрахунками аналітиків телеканалу Sky Sports, Мудрик 20 разів випустив м'яч за межі поля або віддав його супернику, інформує портал Football.London. Це найвищий показник сезону для гравців, які з'являлися на полі з лавки у другому таймі. Це говорить про труднощі, з якими зіткнувся Михайло в Англії.

За підсумками гри Мудрик був визнаний найгіршим футболістом, отримавши найнижчу оцінку серед усіх учасників. При цьому на останній хвилині йому вдався непоганий удар, яким він міг вурятувати команду від поразки, однак м'яч трохи не влучив у ворота "Саутгемптона".

Крім того, особлива увага вболівальників була прикута до поведінки українця та португальця Жоау Феліша під час інциденту з капітаном команди Сесаром Аспілікетою. Незважаючи на те, що іспанець був непритомний після удару по обличчю, українець і Феліш спокійно перепасовувалися, щоб тримати себе в тонусі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Михайло Мудрик психанув після матчу "Челсі" з "Саутгемптона" і влаштував підставу вболівальникам у соціальній мережі Instagram.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!