"Ювентус" впевнено обіграв "Монако" в півфіналі Ліги чемпіонів

24,5 т.
Монако Ювентус

Туринський "Ювентус" в ефектному стилі обіграв французький "Монако" в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. "Стара сеньйора" на чужому полі відсвяткувала перемогу з рахунком - 2:0, забезпечивши собі комфортну перевагу перед поєдинком у Турині. Зазначимо, що італійці підтвердили статус фаворита і гостьової гри, і всього протистояння.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ МОНАКО - ЮВЕНТУС

Зустріч у Монако досить несподівано почалася з активних атак чемпіона Італії. Туринці раз по раз проходили оборону суперника завдяки активності Алекса Сандро на лівому фланзі. Однак перший забійний момент створили господарі - Мбаппе практично в упор розстрілював Буффона, але той м'яч відбив.

Читайте: Роналду встановив історичний рекорд Ліги чемпіонів

А на 29-й хвилині "Ювентус" вийшов вперед. Дані Алвес увійшов у штрафну по правому флангу і викотив м'яч під удар Ігуаїна. Аргентинець із лінії штрафного акуратно поклав м'яч у дальній кут.

На другий тайм монегаски вийшли тільки з одним бажанням - винести суперника з поля. І вже на самому початку 45-хвилини Фалькао мав розкішний шанс зрівняти рахунок, але вихід один на один із воротарем "Ювентуса" не реалізував.

Більш того, тут же вже "сеньйора" не забила "зусиллями" Маркізіо у класній ситуації, але все ж зуміла вдруге відправити суперника в нокдаун. Гол знову організувала парочка Дані Алвес - Ігуаїн. Перший навісив, другий замкнув.

Читайте: "Жахливий і бездушний": Роналду поставив на вуха ЗМІ після півфіналу Ліги чемпіонів

Після цього сумнівів в успіху "Ювентуса" не було жодних. Італійці традиційно для себе здорово відіграли в захисті, не давши суперникові жодного шансу. Лише на 90-й хвилині Жермен вдало пробив головою, але феноменальний Буффон впевнено потягнув м'яч.

Таким чином, туринський клуб на 90% забезпечив собі путівку в фінал Ліги чемпіонів.

"Монако" - "Ювентус" - 0-2

Голи: Ігуаїн, 29, 59

"Монако": 1. Субашич, 2. Фабіньо, 5. Жемерсон, 19. Сідібе Дж., 25. Глик, 7. Дірар, 10. Сілва (Туре, 82), 14. Бакайоко (Моутіньо, 67), 27. Лемар (Жермен, 67), 9. Фалькао, 29. Мбаппе

"Ювентус":  1. Буффон - 12. Алекс Сандро, 15. Барцальї, 23. Дані Алвес, 19. Бонуччі, 3. К'єлліні, 8. Маркізіо (Рінкон, 81), 5. Пьянич (Лемін, 89), 9. Ігуаїн (Куадрадо, 77), 17. Манджукич, 21. Діба

Попередження: Фабіньо, 37 - Бонуччі, 21, Маркізіо, 58, К'єлліні, 69

Як повідомляв "Обозреватель", "Реал" розгромив "Атлетіко" в першому півфіналі Ліги чемпіонів.