"Печінка болить": Ракіцький став жертвою гострих коментарів за незрозумілий жест під час гімну України - фотофакт

59,3 т.
Ярослав Ракицький

Один із лідерів донецького "Шахтаря" Ярослав Ракіцький під час виконання гімну України перед матчем 2-го туру чемпіонату в Прем'єр-лізі з "Динамо" тримав руку не на серці, а набагато нижче. Такий жест захисника, який ніколи не співає гімн країни перед іграми, викликав небувалий тролінг у соцмережах.

Вболівальники всіляко намагалися вгадати, що ж "болить" у Ярослава, надаючи найрізноманітніші версії. Найпопулярнішим стало припущення, що футболіста турбує "печінка, після вчорашнього".

Читайте: Мбокані порішав! Як "Динамо" перемогло "Шахтар": огляд матчу чемпіонату України

Нагадаємо, що зустріч у Харкові на стадіоні ОСК "Металіст" завершилася з рахунком 1:0. Долю зустрічі вирішив єдиний гол Дьємерсі Мбокані, який конголезець забив на 1-й хвилині другого тайму.