"Баварія" - "Реал": відеоогляд матчу Ліги чемпіонів

10,5 т.
Баварія - Реал

В одному з найцікавіших матчів на стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" програла "Реалу". Зустріч у Мюнхені завершилася з рахунком 1:2.

Весь перший тайм нічого не віщувало біди для господарів, але після перерви на поле вийшов справжній "Реал", перевернувши все з ніг на голову. "Обозреватель" пропонує відео-огляд матчу.

"Баварія" Німеччина - "Реал Мадрид" Іспанія 1:2

Голи : 1:0 - 25 Відаль, 1:1 - 47 Роналду, 1:2 - 77 Роналду.

Баварія - Нойер, Мартінес, Алаба, Боатенг, Лам, Алькантара, Рібері (Дуглас Коста, 67), Хабі Алонсо (Бернат, 64), Відаль, Роббен, Мюллер (Коман, 81).

Реал Мадрид - Навас, Карвахаль, Начо, Марсело, Рамос, Кроос, Модріч, Каземіро, Бейл (Асенсио, 59), Бензема (Хамес, 83), Роналду.

Попередження: Кроос (44), Карвахаль (45), Хабі Алонсо (47), Мартінес (58).

Видалення: Мартінес (61).

Читайте: Відбулися перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів: всі результати

Нагадаємо, що напередодні свій чвертьфінал провела "Барселона". Каталонці принизливо програли "Ювентусу" - 0:3.