"Динамо" сенсаційно програло у Києві "Ворсклі"

45,6 т.
Динамо-Ворскла

Київське "Динамо" у центральному матчі 6-го туру чемпіонату України з футболу сенсаційно програло полтавській "Ворсклі". Зустріч у Києві завершилася з рахунком 2:0.

Матч складався для господарів невдало. На 16-й хвилині "біло-блакитні" пропустили безглуздий гол і після цього так і не знайшли ключів до чужої оборони. Мало того, епізодами "Ворскла" була ближче до другого забитого.

У другій половині зустрічі Ребров зробив кілька замін, що відразу оживило поєдинок. Гладкий, який вийшов через три хвилини, змусив весь НСК "Олімпійський" охнуть, не попавши у порожні ворота з трьох метрів.

Цей момент став ключовим у грі. Не забивши у 100% моменті, "Динамо" ще за дві хвилини пропустило гостру контратаку, яку фантастичним ударом у дев'ятку замкнув все той же Коломієць.

Після цього гості пішли в глуху оборону і підопічні Реброва влаштували справжній штурм воріт Непогодова. Найнебезпечніші моменти виникали один за одним, але удача була повністю на боці полтавців.

"Динамо" (Київ) - "Ворскла" (Полтава) - 0:2

Голи: Коломоєць 15, Коломоєць 70

"Динамо": Шовковський, Громов (Гусєв 58), Буяльський (Гладкий 66), Віда, Гармаш, Корзун (Федорчук 73 ), Мораес, Ярмоленко, Морозюк, Антунеш, Сілва.

"Ворскла": Непогодов, Ребенок, Пилявский, Дитятьєв, Кравченко (Скляр 67), Коломоєць (Загорулько 84), Чеснаков, Бартулович, Ткачук, Кобахідзе, Пердута (Турсунов 72)

Попередження: Мораес 29, Ярмоленко 64 - Кравченко 36, Чеснаков 63

Читайте: Де дивитися матчі 6-го туру чемпіонату України: розклад трансляцій

У наступному турі чемпіони України 10 вересня зіграють з "Шахтарем".