"Реал" програв "Атлетіко", але вийшов у фінал Ліги чемпіонів

22,2 т.
Атлетіко Реал

Мадридський "Реал" став другим фіналістом Ліги чемпіонів після того, як обіграв земляків з "Атлетіко". Після впевненої домашньої перемоги (3:0) "вершковим" довелося неабияк попітніти в гостях, але загальний успіх все ж залишився за ними завдяки мінімальній поразці - 1:2.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ АТЛЕТІКО - РЕАЛ

Зустріч на "Вісенті Кальдероні" почалася шокуюче для "Реала". "Атлетіко" з дикою люттю кинувся на стартовий штурм і змусив здригнутися заклятого ворога. На 12-і хвилині Сауль після подачі кутового буквально вколотив м'яч у ближній кут воріт голкіпера "королівського клубу" Наваса, а ще через три хвилини Варан привіз пенальті. Лідер атак господарів Грізманн з горем навпіл удар з "точки" реалізував і відродив інтригу в протистоянні.

Читайте: Роналду запалив з напівголою моделлю перед півфіналом Ліги чемпіонів - опубліковані гарячі фото

Здавалося, ось-ось "Реал" впаде, але відразу після цього "Атлетіко" знизив тиск, дозволивши супернику вистояти. Можна сказати, що "матрацники" зробили ту ж помилку, що і Володимир Кличко в бою з Ентоні Джошуа, коли українець не став добивати опонента в 6-му раунді...

...Гра більше почало скидатися на м'ясорубку - турецька суддя виписав за перший тайм відразу п'ять жовтих, хоча міг нагородити ще пару-трійку гравців. А перед перервою Карім Бензема зробив для "Реала" найважливіший гол. Французький форвард по "стрічці" протягнув м'яч повз трьох захисників, викотив під удар Кроосу. Німець в упор забити не зумів, зате Іско вдало зіграв на добиванні.

У другому таймі гості явно виглядали краще. На їхньому боці була і краща фізична готовність, а в слідстві цього свіжість, і психологічна перевага. "Атлетіко" атакував, а точніше намагався це робити, швидше по інерції.

"Реал" же, піймавши кураж, почав ефектними діями провокувати господарів на грубість і просто отримувати задоволення від гри. Правда, на 66-й хвилині Навасу довелося двічі рятувати команду після ударів Карраско і Гамейра, але це ніяк не позначилося на загальному враженні від другого тайму.

Читайте: Захисник "Ювентуса" забив ядерний гол у півфіналі Ліги чемпіонів: з'явилося відео шедевра

"Вершкові" контролювали хід зустрічі, хоча періодично "Атлетіко" і вибухав небезпечними випадами. Гамейро ледь не заніс в сітку за десять хвилин до фінального свистка, але того випередив Серхіо Рамос.

Підопічні Зідана довели матч до потрібного результату і вийшли у фінал Ліги чемпіонів, де зіграють з "Ювентусом".

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

Мадрид, стадіон "Вісенте Кальдерон"

Головний арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

"Атлетіко" (Мадрид, Іспанія) - "Реал" (Мадрид, Іспанія) - 2:1

Голи: Сауль, 28, Грізманн, 16 (пен) - Іско, 42

перший матч - 0:3

"Атлетіко": 13. Облак, 2. Годін, 3. Філіпе Луїс, 15. Савич, 24. Хіменес, 6. Коке, 8. Сауль Ньігес, 10. Феррейра-Карраско, 14. Габі, 7. Грізманн, 9. Торрес

"Реал": 1. Навас К., 5. Варан, 12. Марсело, 23. Данило, 4. Серхіо Рамос, 8. Кроос, 14. Каземіро, 19. Модріч, 7. Роналду, 9. Бензема, 22. Іско

Як повідомляв "Обозреватель", каталонську "Барселону" яскраво затролили після виходу "Ювентуса" в фінал Ліги чемпіонів.