Євро-2016. Португалія сенсаційно поступилася у найбільш шаленому матчі турніру з Угорщиною

45,4 т.
Угорщина - Португалія рахунок

Збірна Португалії в найбільш результативному матчі Євро-2016 не змогла обіграти команду Угорщини. Команда Фернанду Сантуша тричі програвала в рахунку, але зуміла відігратися - 3:3.

Угорці шокували суперника вже на 19-й хвилині, коли відзначився ветеран Золтан Гера. Після цього португальці довгий час не могли нічого створити біля воріт Кірая, але під кінець першого тайму зусиллями Нані рахунок зрівняли.

Початок другої половини зустрічі запам'ятався божевільною гольовою перестрілкою. Причому по дублю на свій рахунок записали Джуджак і Роналду. Для Кріштіану ці голи стали першими на турнірі, а угорці обидва м'ячі провели не без допомоги рикошетів.

На 63-й хвилині Елек потрапив у штангу португальських воріт, після чого гра затихла. Жодна з команд так і не зуміла схилити шальки терезів на свою користь.

Таки чином, Угорщина сенсаційно виграла групу F, набравши 5 балів. Португалія ж з трьома пунктами стала третьою.

Читайте: Чемпіонат Європи з футболу 2016: результати, таблиці, розклад матчів