"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Чорноморцем", "Шахтар" обіграв "Ворсклу" в 1-му турі чемпіонату України

73,6 т.
Динамо Чорноморець

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" не втратили очок на старті чемпіонату України. У 1-му турі Прем'єр-ліги "біло-сині" здобули вольову перемогу над "Чорноморцем" (2:1), а "гірники" впевнено обіграли на виїзді "Ворсклу" (3:0).

Матч у Києві на стадіоні "Динамо" ім. В.Лобановського почався з холодного душу для господарів поля. Уже на 13-й хвилині зустрічі одесити відкрили рахунок. Гості скористалися конфузом Ярмоленка, який обрізав свою команду в центрі поля. У результаті Хобленко вискочив один на один із Ковалем і пробив під воротарем точно в кут.

Читайте: "Підмітати вулиці": легенда "Динамо" виступив з різкою заявою після скандалу на Суперкубку України

До честі підопічних Олександра Хацкевича вони не знітилися і відігралися досить швидко. Гармаш блискуче розібрався у штрафному суперника, накинув на дальню штангу, а там Шепелєв розстріляв голкіпера ударом з льоту.

Забитий м'яч надихнув динамівців і вони з подвоєною енергією пішли вперед. Натиск господарів дався взнаки на 42-й хвилині. Бажаючи реабілітуватися за свій фейл, Ярмоленко отримав передачу від Шепелєва і класно пробив у куток з-за меж штрафного.

Читайте: "Треба міняти": легенда збірної України пройшовся по "Динамо" після поразки від "Шахтаря"

Після перерви кияни трохи заспокоїли гру, контролюючи на класі хід зустрічі. "Чорноморець" намагався використовувати нечисленні моменти на половині поля суперника, однак вирвати нічию одесити не змогли.

"Динамо": 35. Коваль, 24. Віда, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 8. Шепелєв В., 9. Морозюк, 16. Сидорчук, 19. Гармаш, 10. Ярмоленко, 25. Гонсалес Д., 70. Мбокані.

"Чорноморець": 71. Безрук, 8. Бобко, 96. Каплієнко, 2. Азацький, 6. Ковалець, 7. Мусолітін, 42. Зубейко, 75. Третьяков, 9. Хобленко, 17. Татарка, 90. Рахманов.

У свою чергу "Шахтар" також ледь не пропустив першим у стартові 15 хвилин. Спершу Шарпар щільно пробив із меж штрафного в руки П'ятову, а потім голкіпер "гірників" витягнув з кута удар Чижова головою.

Після цього команда Паулу Фонсека перехопила ініціативу, почавши терзати оборону полтавчан. У середині тайму рахунок відкрив Факундо Феррейра. Аргентинець виборов м'яч у боротьбі з захисниками і потужно пробив у ближню дев'ятку.

Читайте: "Ти зовсім овоч?" Екс-бразилець "Шахтаря" розбурхав соцмережі татуюванням російською мовою: опубліковані фото

Надалі "Шахтар" тримав нитки гри в своїх руках і на 66-й хвилині матеріалізував свою перевагу в забитий м'яч. Його автором став Марлос, який блискуче поцілив у дальній кут воріт Шуста. Добив суперників Алан Патрік, відзначившись на останніх секундах зустрічі.

"Ворскла": 1. Шуст, 4. Пердута, 23. Сапай, 44. Даллку Ард., 33. Чижов, 17. Чеснаков, 6. Скляр, 7. Кадімян, 11. Шарпар, 82. Дитина, 26. Коломоєць.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 4. Кривцов, 18. Ордець, 31. Ісмаїлі, 74. Коваленко Вік., 11. Марлос, 10. Бернард, 21. Алан Патрік, 9. Дентіньо, 19. Феррейра.

Нагадаємо, напередодні ключовий гравець "Динамо" визнав безпорадність киян перед "Шахтарем".