Збірна Росії ганебно програла Мексиці, вилетівши з Кубка Конфедерацій-2017

44,6 т.
Збірна Росії з футболу

Збірна Росії зазнала поразки від Мексики в третьому турі групового раунду Кубка Конфедерацій-2017. "Триколор" програли в Казані з рахунком 1:2, таким чином посівши третє місце в квартеті А і вилетівши з турніру.

Команда Станіслава Черчесова активно розпочала зустріч, всіляко пресингуючи опонентів і нагнітаючи на половині поля мексиканців. Латиноамериканці притиснулися до своєї штрафної і поплатилися за це вже в середині першого тайму.

Красива багатоходівка збірної Росії завершилася точним ударом Самедова з розвороту в дальній кут. Здавалося, що суперник знаходиться в невеликому нокдауні, проте Мексика швидко прийшла в себе і через 5 хвилин зрівняла рахунок - захисник Араухо забив Акінфєєву принизливий гол, закинувши голкіперу головою за комір.

Читайте: Росія - Мексика - 1-2: хронологія матчу Кубка Конфедерацій-2017 - матч почався

Ближче до перерви росіяни трохи підсіли і стали регулярно фолити біля свого штрафного майданчика, збираючи жовті картки. Це відгукнулося їм уже в другому таймі, коли Жирков зарядив ліктем по обличчю Дос Сантосу і отримав червону.

До того моменту Росія пропустила ганебний гол імені Акінфєєва і програвала 1:2. У підсумку, як не намагалися футболісти "триколор" врятувати гру, це їм зробити не вдалося.

pic.twitter.com/JlSWE9eLFQ

- Олена (@glabob)

24 червня 2017 р

Нагадаємо, що Росія завдяки конфузу обіграла Нову Зеландію в матчі-відкритті турніру. У результаті цієї перемоги "триколор" тимчасово очолили групу, поскільки мексиканці зіграли бойову нічию з Португалією (2:2).

Однак уже після другого туру ситуація змінилася. Росія програла в Москві португальцям, а Мексика здолала новозеландців.