Збірна України з футзалу розгромила Мексику і виграла міжнародний турнір

20,1 т.
Збірна України з футзалу

Збірна України з футзалу блискуче виступила на міжнародному турнірі CFA International Futsal Tournament 2016. "Жовто-сині" без жодної поразки стали переможцями змагань, які проходили в Китаї.

У заключному третьому турі українці розгромили команду Мексики з тенісним рахунком - 6:1, інформує прес-служба Федерації футболу України.

Підопічні Олександра Косенка вийшли вперед вже на 5-й хвилині зустрічі - Журба влучно пробив з-за меж штрафного. При цьому, Сергій привіз м'яч і в свої ворота, порушивши правила поблизу дуги. Сальдівара прямим ударом зі стандарту був точний.

Читайте: Збірна України дала бій Бразилії на чемпіонаті світу з футзалу

Ще до перерви "синьо-жовті" фактично зняли питання про переможця, тричі змусивши капітулювати голкіпера мексиканців.

У другому таймі північно-американці спробували перехопити перевагу, але українці дуже швидко змусили їх сісти на свою половину поля. Довершили розгром суперника Микола Грицина і Богдан Свиридов.

Таким чином наша збірна повертається додому з трьома перемогами і головним трофеєм міжнародного турніру "CFA International Futsal Tournament 2016".

Як повідомляв "Обозреватель", Україна здобула яскраву перемогу над командою В'єтнаму (3:1), а потім впевнено впоралася з господарями змагань китайцями (5:0).

Мексика - Україна - 1:6

Збірна України: Литвиненко (Біров) - Журба, Сорокін, Дзюба, Свиридов - Зварич, Шотурма, Корсун, Волянюк, Білоцерковець, Мих. Грицина, Мік. Грицина - Ципун.