Ліга Європи: "Шахтар" у меншості обіграв "Брагу"

26,8 т.
Шахтар - Брага гол Степаненка

Донецький "Шахтар" здобув впевнену перемогу у другому турі групового раунду Ліги Європи. У Львові "гірники" вдесятьох красиво обіграли португальську "Брагу" - 2:0.

Підопічні Паулу Фонсеки активно почали зустріч і вже у дебюті поєдинку відкрили рахунок. Фред навісив зі штрафного, м'яч відскочив від Ордеця до Степаненка, а Тарас ефектно розстріляв ворота суперника метрів із десяти, пробивши з льоту.

Господарі на куражі продовжили йти вперед, контролюючи матч, і буквально затиснувши "Брагу" до своїх воріт. Донеччани довго володіли м'ячем, однак для завершального удару "оранжево-чорним" не вистачало останнього пасу.

Читайте: "Шахтар" - "Брага" - 2-0: хронологія матчу Ліги Європи

Наприкінці тайму португальці чи не вперше провели масову атаку. Все це завершилося неточним ударом вище, а потім півзахисник Рікарду Орта відверто малював пенальті у штрафний П'ятова, але німецький арбітр Штілер не повівся.

Водночас суддя не показав португальцю жовту картку. А ось опорника "гірників" Фреда рефері із Німеччини жаліти не став. На 49-й хвилині арбітр показав донецькому бразильцеві другу жовту за симуляцію і залишив "Шахтар" у меншості.

До честі підопічних Фонсеки, вони не притиснулися до своїх воріт. Віце-чемпіон України продовжив грати першим номером і досить швидко активність господарів дала про себе знати.

Бернард зі штрафного влучив у стінку, від якої м'яч відлетів на "п'ятачок" до Коваленка. Віктор, випередивши Феррейру, розстріляв воротаря "Браги".

дивіться: "Шахтар" - "Брага" ": відео голів

Другий гол остудив запал португальців, які за весь другий тайм не показали попереду абсолютно нічого. Заслужена перемога "Шахтаря", який із шістьома очками після двох турів закріпився на першому місці групи Н.