Вперше в кар'єрі: гравець збірної України провів історичний матч у чемпіонаті Німеччини

34,0 т.
Владлен Юрченко

Півзахисник збірної України Владлен Юрченко вперше в кар'єрі провів всі 90 хвилин матчу у складі німецького "Байєра" в чемпіонаті Німеччини.

Знаменна подія припала на виїзний поєдинок "аптекарів" проти "Кельна". Команда нашого співвітчизника змушена була відіграватися після того, як пропустила гол у середині першого тайму.

"Байєру" вдалося зрівняти рахунок майже перед перервою. Зустріч так і завершилася внічию - 1:1.

Читайте: Український футболіст звів із розуму російських коментаторів шедевральний голом у Лізі чемпіонів

Як повідомляв "Обозреватель", гол Владлена Юрченка у ворота французького "Монако" увійшов до кращих в Лізі чемпіонів.