Футболіст збірної Італії пафосно виконав пенальті на Міжнародному кубку чемпіонів: відеофакт

35,5 т.
Дієго Перотті

Півзахисник римської "Роми" Дієго Перотті відзначився піжонським голом у воротах лондонського "Тоттенхема". Футболіст збірної Італії пафосно виконав пенальті на Міжнародному кубку чемпіонів.

Яскравий епізод стався на 12-й хвилині зустрічі. Хавбек "вовків" Раджа Наінголлан потрапив у руку захисника "шпор" і після перегляду відеоповтору суддя призначив 11-метровий.

До "точки" підійшов 29-річний Перотті і, виконавши розбіг ніби прогулянковим кроком, пробив "черпаком" точно в кут. Вболівальники на "Ред Булл Арені" в Нью-Джерсі (США) бурхливо відреагували на пафосний удар італійця, супроводивши його захопленими вигуками та оплесками.

Читайте: Головний турнір міжсезоння! Міжнародний Кубок чемпіонів-2017: розклад, результати, таблиці

Варто зазначити, що сам матч завершився драматичною перемогою "Роми" з рахунком 3:2. Римляни забили вирішальний м'яч на 93-й хвилині зустрічі.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Челсі" і "Баварія" влаштували гольову феєрію на Міжнародному кубку чемпіонів.