"Барселона" з розгромом виграла клубний чемпіонат світу

6,3 т.
'Барселона' з розгромом виграла клубний чемпіонат світу

У неділю, 20 грудня, іспанська "Барселона" перемогла аргентинський "Рівер Плейт" і виграла клубний чемпіонат світу з футболу. Фінальна зустріч в Йокогамі (Японія) завершилася з розгромним рахунком 3:0.

Боротьби в поєдинку не вийшло - дуже вже велика виявилася різниця в класі команд. Каталонці могли виграти і з більшим рахунком, але не стали форсувати події. Рахунок у матчі відкрив Ліонель Мессі (36-а хвилина). Пізніше Луїс Суарес забивши на 49-й і 68-й хвилинах, оформив дубль.

Таким чином, "Барселона" втретє завоювала титул на клубному чемпіонаті світу, в якому беруть участь чемпіони головних клубних турнірів входять до ФІФА конфедерацій, а також переможець національного першості країни-господарки турніру. Раніше в матчі за третє місце японський "Санфречче Хіросіма" переміг китайський "Гуанчжоу Евергранд".

Читайте: Лідер "Барселони" встановив унікальний світовий рекорд

"Рівер Плейт" - "Барселона" - 0:3 (0:1)

Голи: Мессі 36 "- 0:1, Суарес 49" - 0: 2, Суарес 68 "- 0:3"

Рівер Плейт ": Баровера, Майдана, Альварес, Меркадо, Краневіттер, Карлос Санчес, Ваньон, Понцио (Мартінес 46 '), Мора (Лучо 46'), Аларіо, Віудес (Дрьюссі 56 ')

"Барселона": Браво, Піке, Алвес, Альба, Ракітіч (Роберто 67 '), Серхіо, Іньєста, Маскерано (Вермален 81'), Суарес, Мессі, Неймар (Матьє 89 ')