"Шахтар" влаштував динамівцям принизливий розгром у чемпіонаті України

10,4 т.
'Шахтар' влаштував динамівцям принизливий розгром у чемпіонаті України

Донецький "Шахтар" влаштував феноменальний розгром у 16-му турі чемпіонату України. Підопічні Мірчі Луческу на виїзді декласували ужгородську "Говерлу", в якій виступають 12 орендованих гравців київського "Динамо" - 6:1. Команди активно розпочали зустріч і вже в перші чверть години відзначилися забитими м'ячами. Рахунок у матчі класним ударом зі штрафного відкрив Ярослав Ракицький.

Читайте: "Шахтар" не зміг долетіти до Ужгорода на матч чемпіонату України

Господарі відповіли голом Хльобаса вже через 7 хвилин. Здавалося, що ужгородці зможуть доставити "гірникам" проблеми, проте вже до кінця першого тайму питання про переможця було остаточно знято - в короткий проміжок часу відзначилися Тайсон, Марлос і Ферейра.

Читайте: "Як тебе можна ставити?" Луческу наїхав на бразильського гравця "Шахтаря"

Після перерви гості продовжили контролювати хід зустрічі, довівши поєдинок до логічного завершення. Варто відзначити, що черговий дубль до свого активу записав бразилець Алекс Тейшейра.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Луческу прийняв з "Шахтарем" несподіване рішення.