"Шахтар" обіграв "Шальке" і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

4,0 т.
'Шахтар' обіграв 'Шальке' і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Донецький "Шахтар" розгромив німецький "Шальке" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи і за сумою двох зустрічей пробився до наступного раунду.

Поєдинок у Гельзенкірхені на "Фелтінс-Арені" завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:0.

Господарі агресивно почали гру, затиснувши "помаранчево-чорних" на їхній половині поля. Донеччани, у свою чергу, допускали занадто багато огріхів, насилу справляючись зі стартовим натиском "кобальтових".

Читайте: Шальке - Шахтар - 0-3: хронологія матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

За перші сім хвилин німці мали два хороших шанси відкрити рахунок, але "гармату" Гайса зі штрафного прийняла на себе штанга, а дальній постріл Юнес Беланда з "дев'ятки" витягнув Пятов.

"Шахтар" відповів небезпечним навісом Срна з кутового, який ледь не замкнув Степаненко. А в середині першого тайму розкішна триходівка Коваленко - Феррейра - Марлос закінчилася ефектним голом останнього.

Бразилець забив розкішним ударом п'ятою з розвороту. Пропущений м'яч явно дезорієнтував господарів і футболісти "Шальке" довго не могли прийти до тями.

Читайте: Шахтар - Шальке - 0-3: відео голів

Після перерви тренер "Кнапп" пішов ва-банк, перейшовши на гру з трьома форвардами. Однак всі потуги німців розбивалися об ешелоновану оборону гостей. Підопічні Луческу спокійно стримували спроби "Шальке" прорватися до володінь П'ятова, відповідаючи гострими контратаками. Два з таких завершилися взяттям воріт Ферманна.

Спочатку Феррейра, обігравшись з Тайсоном, замкнув простріл бразильця, а на 77-й хвилині Віктор Коваленко потужним ударом під поперечину поставив жирну крапку на "Фелтінс-Арені".

Читайте: Ярмоленко: хочеться, щоб між гравцями "Динамо" і "Шахтаря" не було ворожнечі, а в Україні закінчилася війна

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 26 лютого. Початок о 14:00. "Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію церемонії жеребкування.