Як Шевченко забив свій перший гол у кар'єрі. Раритетне відео

3 хвилини
6,7 т.
Андрій Шевченко

Рівно 27 років тому, 1 грудня 1994 року, легендарний український футболіст Андрій Шевченко забив свій перший гол у професійній кар'єрі. Цього дня київський клуб виборов домашню перемогу над "Дніпром" – 4:2.

Усі шість голів було забито у першому таймі.

"Динамо" з Шевченком (1994 рік)

Окрім дебюту Шеви, ця гра ознаменувалася ювілеєм для клубу. Вона стала 100-ю, для "біло-синіх" у чемпіонатах незалежної України.

Андрій Шевченко (1995 рік)

Шевченко відзначився на 34-й хвилині. До цього у ворота дніпрян забивали Шаран (5-та хвилина), Лужний (23-тя хвилина) та Шкапенко (31-ша).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Шевченко 7 листопада підписав трирічний контракт із італійським "Дженоа".

Андрій Шевченко спробує підняти "Дженоа" у турнірній таблиці

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, скільки зароблятиме Шева.

Андрій Шевченко спілкується із гравцями

На посаді наставника клубу з Генуї Андрій Миколайович встиг провести два матчі. У першій грі "Дженоа" поступилася "Ромі". Друга гра з "Удінезе" завершилася внічию.

За п'ять років роботи у збірній України Андрій Миколайович вивів національну команду у фінальну частину чемпіонату Європи-2020 із першого місця у відбірковій групі та дійшов до історичного чвертьфіналу континентальної першості.

Збірна України вилетіла в 1/4 Євро-2020, програвши Англії з рахунком 0:4

1 серпня Шевченко оголосив, що його контракт зі збірною закінчився.