Євро-2016. Франція поставила жирну крапку в ісландській казці

31,1 т.
Франція - Ісландія

Збірна Франції знищила сенсаційну Ісландію на "Стад де Франс" із рахунком 5:2 у матчі 1/4 фіналу Євро-2016. Господарі турніру підтвердили свій статус одного з головних фаворитів чемпіонату, продемонструвавши ефективну і видовищну гру.

Початок матчу абсолютно не віщував такого гольового багатства. Команди взяли невисокий темп, при цьому ісландці періодично робили вилазки до воріт господарів. Але дуже швидко все стало на свої місця. Вже на 10-й хвилині захист прогавив Жиру і голеадор французів легко реалізував вихід один на один ударом у "будиночок".

Читайте: Євро-2016. Франція - Ісландія - 5-2: хронологія матчу 1/4 фіналу

Пропущений м'яч надломив Ісландію, і в подальшому Франція лише нарощувала свою перевагу. Логічним розвитком подій став другий гол у ворота Халльдоурсона. Погба виграв верхову боротьбу після подачі кутового і красиво вразив дев'ятку.

А перед перервою до розгромного рахунок довели Пайє і Грізманн. Перший точно пробив низом із лінії штрафного, а форвард "Атлетіко" прийняв дальню вертикальну передачу і впевнено розібрався з воротарем вікінгів.

У другому таймі гра повністю змінила характер. Усвідомлюючи, що відступати нікуди, збірна Ісландії набагато сміливіше пішла вперед. Це швидко принесло плоди - на 55-й хвилині Сігторссону вдалося замкнути гострий простріл із правого флангу. Але французи дуже швидко забили ще. Жиру оформив дубль, скориставшись помилкою голкіпера на виході.

Читайте: Євро-2016. Визначилися всі півфіналісти чемпіонату Європи

І все ж Ісландія билася до кінця, чим заслуговує величезної поваги. Команда і далі йшла в атаку, демонструючи характер. Таке прагнення було винагороджено в кінці матчу, коли Б'ярнасон наостанок вразив ударом головою кут воріт Льоріса.

У півфіналі французи зіграють із німцями.

Як повідомляв "Обозреватель", Німеччина обіграла Італію в божевільній серії післяматчевих пенальті.

Франція - Ісландія - 5:2

Голи: Жиру, 12, 59, Погба, 19, Пайє, 43, Грізманн, 45 - Сігторссон, 53, Б'ярнасон, 84

Франція: 1. Льоріс - 3. Евра, 19. Санья, 21. Кошельни, 22. Юмтіті, 7. Грізманн, 14. Матуіді, 15. Погба, 18. Сіссоко М., 8. Пайє, 9. Жиру

Запасні: 16. Манданда, 23. Костильов, 2. Жалле, 4. Рамі, 13. Мангала, 17. Дінь, 6. Кабай, 12. Шнайдерлін, 13. Канте, 20. Коман К., 10. Жиньяк, 11. Марсьяль А.

Ісландія: 1. Халльдоурсон - 2. Севарссон, 6. Сігурдссон Р., 23. Скуласон А., 8. Б'ярнасон Б., 10. Сігурдссон Г.Т., 14. Арнасон, 17. Гуннарссон А., 7. Гудмундссон, 9. Сігторссон, 15. Бедварссон

Запасні: 12. Крістінссон, 13. Йонссон І., 3. Хаукссон Х., 4. Херманнссон, 5. Інгасон С., 19. Магнуссон Х., 21. Траустасон, 16. Сігурйонссон, 18. Б'ярнасон Т., 20. Хадльфредссон Е., 22. Гудйонсен Е., 11. Фіннбогасон