Воротар англійського клубу встановив феноменальне досягнення Ліги чемпіонів

13,3 т.
Каспер Шмейхель

Голкіпер англійського "Лестера" Каспер Шмейхель надовго запам'ятає матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Севільї". У цьому поєдинку воротар переписав історію турніру та власного клубу.

На 80-й хвилині зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота "лисиць". До м'яча підійшов півзахисник "Севільї" Стівен Н'Зонзі, проте 30-річний данський голкіпер яскраво парирував удар француза.

Читайте: Визначилися чотири учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Таким чином Шмейхель став першим воротарем в історії Ліги чемпіонів, якому вдалося відбити пенальті в двох матчах однієї стадії плей-офф турніру, передає MisterChip.

Як повідомляв "Обозреватель", "Лестер" вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, обігравши вдома "Севілью" 2:0. Для скромної англійської команди це перший в історії виступ у найпрестижнішому клубному турнірі Європи.