"Челсі" і "Баварія" влаштували гольову феєрію на Міжнародному кубку чемпіонів

12,6 т.
Челсі Баварія

Мюнхенська "Баварія" обіграла лондонський "Челсі" у межах Міжнародного кубка чемпіонів-2017. Поєдинок на "Національному стадіоні" у Сінгапурі подарував уболівальникам видовищний футбол і завершився яскравою перемогою німців із рахунком 3:2.

Перший гол у матчі вже на 6-й хвилині забив бразильський напівзахисник "Ротен" Рафінья. Несподівано для багатьох він наважився на дальній удар, заставши зненацька одного з кращих кіперів світу Тібо Куртуа.

Не встигли лондонці відійти від легкого нокдауну, як "Баварія" забила другий м'яч. Томас Мюллер обігрався з Франком Рібері та в ефектному стрибку замкнув подачу француза. А в середині першого тайму форвард збірної Німеччини і зовсім оформив дубль, зробивши рахунок непристойним.

Читайте: "Реал" узгодив божевільний трансфер за 180 мільйонів євро: всі подробиці

Перед самою перервою Маркос Алонсо гарматним пострілом відіграв один м'яч, а в другому таймі бельгійський нападник Мічі Батшуайі скоротив розрив до мінімуму. Для камбека "Челсі" не вистачило зовсім трохи - Давид Луїс міг зрівнювати рахунок, але влучив у штангу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Манчестер Юнайтед" обіграв "Реал" у божевільній серії пенальті  на Міжнародному кубку чемпіонів.