"Шахтар" обіграв "Сельту" в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

43,2 т.
Сельта Шахтар

Донецький "Шахтар" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи здобув важку перемогу в Віго над місцевою "Сельтою". Український клуб ціною неймовірного характеру зумів відстояти здобуту в першому таймі мінімальну перевагу - 1:0. Цей успіх став дев'ятим поспіль для нашої команди в нинішньому сезоні турніру.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "Сельта" - "ШАХТАР"

"Шахтар" вийшов на гру в досить несподіваному складі. Якщо відсутність Степаненка і вихід замість нього Малишева - події очікувані, то не потрапив до стартового складу Кучера і Коваленка стало сенсацією. Фонсека вирішив зробити ставку на Ордця і Дентіньо.

Читайте: Ніч феєричних голів: результати Ліги чемпіонів 15 лютого

Гра почалася під диктовку господарів. Розуміючи свою перевагу у фізичній готовності, іспанці з перших хвилин включили колективний пресинг. "Шахтар" довго не міг пристосуватися до такої манери гри "Сельти", а на 16-й хвилині і зовсім міг пропустити. Бонгонда обігрався з Гвідетті, опинився навпроти Пятова, але пробив вкрай неточно.

Як реалізовувати свої шанси команді з Віго продемонстрував новачок "гірників" Бланко-Лещук. Після стандарту у своїх воріт "Шахтар" розіграв класну контратаку, завершувати яку повинен був Марлос. Однак, вже обігравши воротаря, бразилець примудрився потрапити в захисника. Пощастило, що першим на добиванні виявився саме форвард "гірників".

Читайте: "Сельта" - "Шахтар": відео голу

Після цього українці відчули впевненість і нічого до перерви "Сельта" зробити не дали.

З початком другої половини зустрічі господарі заграли ще більш агресивно. Іноді представнику Примери вдалося створювати напругу біля воріт Пятова. А на 65-й хвилині Гвідетті незрозумілим чином, випередивши нашого воротаря, не влучив у порожню "рамку". До цього, правда, українці запороли контратаку 5 у 3, але ініціативою цілком володіла "Сельта".

Ближче до кінця зустрічі активність господарів спала, а Паулу Фонсека зумів "розірвати" ритм гри замінами. Це дозволило "гірникам" досить спокійно довести матч до підсумкової перемоги. Гра у відповідь команд відбудеться 23 лютого в Харкові.