Відомий український боксер виграв "малий" чемпіонат світу

35,8 т.
Відомий український боксер виграв 'малий' чемпіонат світу

Відомий український боксер Олександр Хижняк став переможцем міжнародного турніру "Кубок Странджа" в Болгарії. Змагання є неофіційним чемпіонатом світу.

Олександр Хижняк (у центрі)

23-річний полтавець завоював золоту медаль у середній вазі (до 75 кг), одноголосним рішенням суддів перемігши у фіналі представника Туреччини Серхата Гулера — 30:27; 30:25; 30:26; 30:24; 30:24.

Також українця визнали кращим боксером змагань, повідомляє прес-служба ФБУ,

Олександр Хижняк

Крім "золота" Хижняка збірна України завоювала три бронзові нагороди. Їхніми володарями стали Дмитро Замотаєв (52 кг), Євген Барабанов (69 кг) і Сергій Горський (91 кг).

Збірна України з боксу

Читайте: Українські боксери потраплять на Олімпіаду і без чемпіонату світу в Росії: назвали рішення

Нагадаємо, що в позаминулому році Хижняк виграв золото на чемпіонаті світу в Гамбурзі, а також став першим на континентальній першості в Харкові.

Раніше Хижняк, котрого визнанали кращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017 році, виголосив промову на урочистому заході в Сочі українською мовою.