Український боксер Хижняк виграв кваліфікацію до ОІ, побивши в фіналі зрадника України та чемпіона світу з Криму. Відео

Олександр Хижняк

Знаменитий український боксер Олександр Хижняк став переможцем кваліфікаційного олімпійського турніру в Парижі. Наш співвітчизник в фіналі розібрався з першим сіяним – чемпіоном світу-2019 росіянином Глібом Бакші.

25-річний Хижняк переміг кримчанина, який раніше відмовився від українського громадянства і отримав російський паспорт, роздільним рішенням суддів. Три арбітри зафіксували рахунок на користь українця з однаковими 30-27, ще один побачив перевагу полтавчанина 29-28, а один з рефері віддав перемогу росіянину 28-29.

Хижняк – переможець олімпійського кваліфікаційного турніру в Парижі.
Олександр Хижняк.

Наш боксер домінував на рингу протягом усіх трьох раундів. Хижняк постійно намагався наносити удари. У кінцівці другої трихвилинки українець потряс суперника лівим боковим, але той зумів протриматися до кінця бою.

Відзначимо, що Хижняк на кваліфікаційному турнірі в Парижі здобув ліцензію на Ігри в Токіо, де виступить у середній ваговій категорії. Очікується, що після Олімпіади Олександр перейде в професіонали.

Хижняк домінував в бою з Бакші.
Олександр Хижняк завоював ліцензію на Олімпіаду.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український супертяж Олександр Усик, найімовірніше, в своєму наступному бою поб'ється з британським чемпіоном Ентоні Джошуа. Як розповів промоутер Едді Хірн, сторони близькі до підписання контракту на шоу.

Хижняк в поєдинку проти Бакші.
Олександр Хижняк переміг Гліба Бакші.

У той же час Хірн висловив обурення тим, що Всесвітня боксерська організація (WBO) офіційно санкціонувала бій Усик – Джошуа. Представник Джошуа поскаржився на те, що його підопічного постійно змушують проводити обов'язкові захисти поясів.

Він також висловив думку про те, що для Ентоні немає сенсу утримувати всі титули та назвав боксерів, які можуть замінити Усика в найближчому поєдинку чемпіона.