Симоньян влаштувала істерику через ситуацію зі збірною Росії на Олімпіадi-2020

212,4 т.
Діна Аверіна

Головна російська пропагандистка Маргарита Симоньян різкими висловами оцінила роботу суддів на олімпійському турнірі з художньої гімнастики. В особистому багатоборстві російська спортсменка Діна Аверіна взяла "срібло", програвши переможниці 0,150 бала.

У себе в Telegram-каналі Симоньян назвала арбітрів "космічними тварюками" і запропонувала плюнути їм вслід.

Маргарита Симоньян образила суддів

Також Симоньян висловилася на адресу переможниці – представниці Ізраїлю Ліни Ашрам. Головна редакторка RT вважає, що Ашрам наділа на себе не золоту медаль, а "залізобетонну ганьбу".

Маргарита Симоньян

Симоньян думає, що якщо б ізраїльтянка була "нормальною людиною", вона взагалі не пішла б на п'єдестал.

Пізніше Маргарита виклала скриншот однієї з новин на популярному російському спортивному сайті, запитавши у колег, чи не соромно їм.

Симоньян не стримала емоцій

Обурення Симоньян викликав випадок у заключній вправі зі стрічкою. Ашрам випустила з рук снаряд, проте це все одно дозволило їй стати олімпійською чемпіонкою.

результати виступів

Після виступу російські тренери подали протест, але судді його відхилили.

П'єдестал пошани

Зазначимо, що збірна Росії вперше з 1996 року залишилася без золотої медалі в художній гімнастиці.

Українки Христина Погранична і Вікторія Онопрієнко в цьому змаганні замкнули десятку результатів. Христина посiла 9-те місце (95,100), Вікторія – 10-те (93.350).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в суботу, 7 серпня, Україна поповнила свою скарбничку чотирма медалями. Дві срібні медалі завоювали боксер Олександр Хижняк та дует каноїсток Людмила Лузан і Анастасія Четверикова. По "бронзі" здобули українські синхроністки і стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.