Гімн України на чемпіонаті світу з боксу: з'явилось відео церемонії нагородження

15,0 т.
Юрій Захарєєв

У Сербії відбулося нагородження українця Юрія Захарєєва, який виграв чемпіонат світу з боксу у ваговій категорії до 71 кг. Урочистий захід відбувся у Белграді.

Юрій Захарєєв виграв ЧС з боксу

Захареєв, окрім золотої нагороди, отримав і сертифікат на 100 000 доларів. 19-річний хлопець з Одеської області досяг неймовірного успіху, ставши єдиним представником нашої країни, якому вдалося здобути медаль.

Усі решта українців завершили виступ на стадії 1/8 фіналу.

церемонія нагородження

Захареєв дуже стримано відреагував на свій успіх, із задоволенням слухаючи гімн України, який грає на його честь.

Як повідомляв OBOZREVATEL, до фінальної битви боксер із села Андріївка Одеської області здобув на турнірі чотири перемоги. Почав свій шлях на мундіалі Юрій з перемог над Махмудом Саїдом із Сомалі та британцем Мохаммедом Акбарою.

Юрій Захарєєв на чемпіонаті світу.

У 1/8 фіналу Захареєв узяв гору над іспанцем Юбу Сіссоко, а ось перемога в чвертьфіналі далася йому дуже непросто. Юрій насилу, але здолав чемпіона світу 2014 і 2017 років Асланбека Шимбергенова.

У півфіналі молодий українець був сильнішим за азербайджанця Сархана Алієва.