Земляк Ломаченка отримає медаль чемпіонату світу з боксу серед аматорів

4,7 т.

На світовому боксерському форумі серед аматорів, що проходить у сербському Белграді, збірна України гарантувала собі одну медаль. 19-річний Юрій Захарєєв вийшов до півфіналу ЧС у ваговій категорії до 71 кг та забезпечив собі щонайменше бронзову нагороду.

Боксер із села Андріївка Одеської області здобув на турнірі вже чотири перемоги. У перших двох боях українець легко переміг Махмуда Саїда із Сомалі та британця Мохаммеда Акбара.

Юрій Захарєєв на чемпіонаті світу.

У 1/8 фіналу Захарєєв узяв гору над іспанцем Юбу Сіссоко, а ось перемога у чвертьфіналі далася йому дуже непросто. Юрій насилу, але переміг чемпіона світу 2014 і 2017 років Асланбека Шимбергенова.

Юрій Захарєєв (праворуч) на ЧС-2021.

У півфіналі, який відбудеться 4 листопада увечері, молодий українець битиметься з азербайджанцем Сарханом Алієвим. У разі поразки Захарєєв обмежиться бронзовою медаллю, а у разі успіху – вийде у фінал.

На жаль, у 13 вагових категоріях лише Юрій дійшов медальних боїв. Раніше хлопець розповідав, що кумиром для нього є земляк із Білгород-Дністровського Василь Ломаченко, а також його друг Олександр Усик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Тайсон Ф'юрі допоможе Джошуа готуватися до реваншу з Усиком.

Тим часом Усику привезли його чемпіонські пояси: "Це хевівейт, хлопці".