Україна виграла чемпіонат Європи з боксу, обійшовши Росію

37,3 т.
Олександр Хижняк

Україна виграла загальний медальний залік на чемпіонаті Європи з боксу, який завершився в Харкові. У скарбничці "синьо-жовтої" команди три "золота", одне "срібло" і дві "бронзи".

На другому місці розташувалася команда Росії - п'ять медалей (по дві золотих і срібних, одна бронзова), третіми стали представники Великобританії з вісьмома медалями (1-6-1).

У фіналах у ваговій категорії до 60 кг Юрій Шестак переміг росіянина Габіла Мамедова (4:1), в категорії до 75 кг. Друге "золото" Олександр Хижняк побив представника Азербайджану Камрана Шахсуварли, а третя золота нагорода дісталася Віктору Вихристу, який у ваговій категорії понад 91 кг був сильнішим Фреезера Кларка (Англія).

Відео дня

"Срібло" у категорії до 56 кг завоював Микола Буценко. Українець поступився рішенням суддів британцю Пітеру Макгрейлу.

Крім того "бронзу" здобули Дмитро Замотаєв (до 52 кг) та Євген Барабанов (до 69 кг).

Відзначимо, що першість континенту з боксу почалася з грандіозного скандалу. На українській митниці не пропустили російську делегацію, після чого в Москві влаштували справжню істерику.