Збірна України з біатлону видала найкращий результат сезону

32,4 т.
Віталій Труш

Український біатлоніст Віталій Труш посів 9-те місце в гонцi із масовим стартом на етапі Кубку IBU у норвезькому Шушені. Ця позиція стала найвищою серед усіх спортсменів збірної України з біатлону на всіх міжнародних турнірах у поточному сезоні.

Крім того, потрапивши до топ-10, 26-річний уродженець Львівщини встановив рекорд дорослої кар'єри. До цього найкращим результатом біатлоніста було 11-те місце в індивідуальній гонці в Уваті в сезоні 2017/2018.

У мас-старті Труш міг претендувати і більш високе місце, але допустив прикрий промах на останньому вогневому рубежі. У підсумку він посiв 9-й рядок, відставши від переможця етапу на 1:28.3.

Результати гонки

Решта українців фінішувала за межами першої двадцятки. Невдало виступив Денис Насико.

Труш увійшов до десятки

Наш співвітчизник, якого тренерський штаб забрав із Кубку світу, заробив п'ять штрафних кіл. Лише завдяки чудовій швидкості 26-річний уродженець Глухова (Сумська область) не опустився нижче в підсумковому протоколі.

Артем Тищенко фінішував 26-м, Андрій Доценко – 43-м.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українська біатлоністка Ірина Петренко здобула "срібло" на Кубку IBU.

Ірина Петренко (Варвинець) на подіумі (ліворуч)

Наша співвітчизниця лише 0,8 секунди програла переможниці – італійці Лінді Цінгерлі. При цьому Ірина на 1,4 випередила росіянку Анастасію Шевченко. Це стало найкращим результатом жіночої збірної України з біатлону в сезоні.