"Запоріжжя" перемогло "Харківських Соколiв" у Суперлізі Паріматч

Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі в неділю, 24 січня, відбувся єдиний поєдинок у регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

БК "Запоріжжя" на своєму майданчику обіграв "Харківські Соколи" – 81:75.

Команди провели рівну першу половину за винятком ривка господарів наприкінці другої чверті. Саме цей відрізок, і серія дальніх влучань зокрема, став ключовим і дозволив Запоріжжю вперше в матчі отримати двозначну перевагу. Підопічні Валерія Плеханова оформили спурт 16:2 і відправили суперника в нокдаун перед великою перервою.

Запоріжжя - Харківські Соколи

У другій половині матчу господарям вдалося втримати перевагу. Суперники провели рівну третю чверть, після чого Соколи спробували повернутись під час заключної 10-хвилинки і навіть скоротили відставання до 4 очок за хвилину до кінця гри. Але запоріжці втримали переможний рахунок і здобули другу домашню перемогу за тиждень.

Перевага на щитах і, як результат, очки другого шансу, менша кількість втрат та більш результативна гра у швидких відривах дозволили запоріжцям перемогти з рахунком 81:75. А ключовим у цій грі став ривок господарів у другій частині другої чверті.

Запоріжжя 29 січня вдома зіграє проти Миколаєва, а Соколи в наступному матчі 31 січня також зіграють вдома і також протистоятимуть корабелам.

Запоріжжя - Харківські Соколи 81:75 (22:20, 26:14, 19:19, 14:22)

Запоріжжя: Кеффі 20 + 3 підбирання + 2 перехоплення + 2 передачі, Форчун 16 + 6 підбирань + 5 перехоплень, Сізов 11 + 5 підбирань, Мальчевський 10, Тихонов 6 + 12 підбирань - старт, Маяускас 10 + 4 підбирання, Грицак 6 + 5 підбирань, Міхєєв 2, Тітов 0

Харківські Соколи: Боггз 16 + 7 підбирань - 5 втрат, Чумаков 13 + 5 підбирань - 4 втрати, Граф 9, Бояркін 8 + 5 передач, Шевченко 7 - старт, Місяць 9 + 5 підбирань + 3 передачі, Пресслі 9, Тарасенко 4, Мусієнко 0, Нємцу 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, 3-й коло чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Паріматч відбудеться у форматі "бульбашки".