Джима показала найкращий результат України в сезоні: результати спринту КС з біатлону

20,8 т.

Українська біатлоністка Юлія Джима показала найкращий результат нашої жіночої збірної у новому сезоні Кубка світу. 32-річна киянка посіла 19-ту позицію у спринтерській гонці на етапі змагань у словенській Поклюці.

Допомогла Юлії відзначитися цим досягненням точна стрільба. На обох вогневих рубежах Джима вразила по п'ять мішеней з п'яти. Водночас наша співвітчизниця мала проблеми зі швидкістю на трасі, що в результаті вилилося у 64 секунди відставання від переможниці у підсумковому протоколі.

Зазначимо, що перед гонкою з неї знялася досвідчена Олена Білосюк-Підгрушна. За "жовто-синіх" також бігли Анастасія Меркушина, Дар'я Блажко та Анна Кривоніс. Однак вони не змогли потрапити навіть до топ-30 заліку спринту.

Перемогу в гонці здобула Ельвіра Карін Еберг зі Швеції, яка здолала дистанцію у 7,5 кілометрів за 20 хвилин та 25 секунд. На сім секунд від неї відстала представниця Франції Жюлья Сімон. А "бронзу" виборола італійка Доротея Вірер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу та Європи Олена Білосюк-Підгрушна зізналася, що її в інтернеті з Новим роком привітало лише кілька людей.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!