Україна встановила рекорд на Кубку світу з біатлону

Дмитро Підручний

Чоловіча збірна України з біатлону під час естафети на 6-му етапі Кубку світу використала тільки два додаткові патрони, продемонструвавши найкращий результат в історії нашої країни в цій дисципліні, повідомляє Suspilne.media.

Україна, яка в гонці була представлена Артемом Тищенком, Дмитром Підручним, Антоном Дудченком та Артемом Примою, посіла шосте місце.

Попередній рекорд був встановлений в фінському Контіолахті на чемпіонаті світу 2015 року, де наша команда стала 9-ю, використавши три запасних патрона.

Відзначимо, що Україна після шести етапів посiдає 9-ту сходинку в біатлонному заліку Кубку націй. У "синьо-жовтих" 2952 очка. Вони на 22 пункти випереджають Швейцарію, що йде десятою. На першому місці Норвегія (4714).

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан збірної України Дмитро Підручний другий рік поспіль посів перше місце на конкурсі стрільців у Різдвянiй гонцi, яка пройшла в німецькому Рупольдінгу 28 грудня.