Україна втратила "бронзу" на чемпіонаті світу з біатлону

Юлія Джима

Збірна України посіла четверте місце на чемпіонаті світу з біатлону, який 10 лютого стартував змішаною естафетою в словенській Поклюці.

Першим на дистанцію вийшов Артем Прима. Наш співвітчизник постійно тримався в групі лідерів і допустив лише один промах на стрільбі, але швидко виправився, закривши мішень за допомогою додаткового патрона.

Він передав естафету Дмитру Підручному, перебуваючи на п'ятому місці. Капітан нашої національної команди більше помилявся на вогневих рубежах, але все ж зумів обійтися без штрафних кіл і закінчив свою гонку на третій позиції.

Юлія Джима не тільки добре проявила себе на стрільбі (один промах), а й показала фантастичну швидкість ходу на останньому колі, вирвавшись на друге місце з відривом у майже 20 секунд від суперниць зі Швеції та Австрії.

Олена Підгрушна відмінно відстріляла з положення лежачи, але близько підпустила до себе інших біатлоністок перед останнім рубежем. Там вона тричі промахнулася, але обійшлася без штрафних кіл.

На фінальному ривку наша співвітчизниця вела запеклу боротьбу за третю позицію зі шведкою Ганною Еберг, але, на жаль, зовсім небагато поступилася суперниці.

Норвегія виграла змішану естафету, подолавши дистанцію за 1:20:19,3. "Срібло" виборола Австрія (+27,0), а "бронзу" – Швеція (+30,6)

Результати змішаної естафети

Як повідомляв OBOZREVATEL, чемпіонат світу з біатлону пройде з 10 по 21 лютого в словенській Поклюці. Стало відомо повний розклад гонок.