Україна відкрила біатлонний сезон медаллю у жіночому спринті

39,1 т.

На першому офіційному старті сезону 2021/2022 збірна України з біатлону виборола бронзову медаль. У шведському Ідре відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами в рамках Кубка IBU – Міжнародного союзу біатлоністів. Це другий за рангом турнір після Кубка світу.

25-річна українка Дар'я Блашко показала третій результат і здобула бронзову нагороду. Колишня білоруска зробила один промах (на першій стрільбі) і лише 3,1 секунди програла переможниці – Маріон Візенсартер із Німеччини.

Француженка Каролін Коломбо, котрій дісталося "срібло", двічі промахувалась, але в підсумку обійшла українку на 2,6 сек. і поступилася німкені 0,5 сек.

Дар'я Блашко (праворуч) на п'єдесталі пошани в Ідре.

Інші наші дівчата опинилися за межами першої десятки: Ольга Абрамова – 13-та (+39,7 сек., 1 промах), Катерина Бех – 16-та (+47,8; 1), Надія Бєлкіна – 31-а (+ 1.17,7;2), Ганна Кривоніс – 60-а (+2.12,5; 2).

Також у четвер проходить і чоловічий спринт. У суботу біатлоністи подолають в Ідре ще дві спринтерські дистанції. А Кубок світу стартує в Естерсунді 27 листопада.

Як повідомляв OBOZREVATEL, коронавірус змінив склад збірної України з біатлону.

Дізнайтеся також, де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій.

До вашої уваги повний календар Кубка світу з біатлону-2021/2022.