Україна видала найкращий результат сезону на Кубку світу з біатлону

20,1 т.
Артем Пріма

На Кубку світу з біатлону у французькому Ансі відбуася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км. Збірна України була представлена Артемом Примою, Антоном Дудченком та Богданом Цимбалом.

Артем стартував 18-м, але одразу зміг закріпитися у лідируючій групі. 35-річний уродженець Чернігова ідеально провів перші три стрільби, претендував на подіум, але промах на останньому вогневому рубежі відкинув його в кінець першої десятки.

10-е місце Пріми стало найкращим показником збірної України в сезоні.

На фініші три перші місця взяли представники Норвегії. Стурла Легрейд став першим, Ветле-С'ястад Крістіансен посів друге місце, а Йоханнес Тінгнес Бьо замкнув трійку призерів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Пріма показав найкращий для себе результат нового сезону Кубка світу з біатлону в індивідуальних перегонах. На етапі в Ансі наш спортсмен досить успішно виступив у спринті.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!