Найкраща гонка українця: результати спринту на 3-му етапі Кубку світу з біатлону

10,6 т.

Українець Артем Прима показав найкращий для себе результат нового сезону Кубку світу з біатлону в індивідуальних гонках. На етапі у французькому Ансі наш спортсмен досить вдало виступив у спринті.

Прима став одним із тих, кому вдалося точно відстрілятися на двох вогневих рубежах. У підсумку Артем посів високе 18-те місце у фінішному протоколі, відставши від переможця на півтори хвилини. Уродженець Чернігова набрав 23 очки до загального заліку змагань, ставши найкращим у складі збірної України.

14 секунд Примі програв Антон Дудченко, який перед третім етапом йшов у топ-30 загального заліку. Спортсмен із Сумської області в Ансі закінчив спринт на 28-й позиції. Решта представників України не увійшли до залікової зони.

Переміг же у гонці Йоханнес-Тіннес Бьо з Норвегії, який подолав 10 кілометрів дистанції за 22 хвилини та 52 секунди. Другим став його співвітчизник Стурла Легрейд, а "бронза" дісталася досвідченому німцю Бенедикту Доллю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 2-му етапі жіноча збірна України не найкраще провела естафету. Чоловіча збірна України, яка була представлена Артемом Примою, Антоном Дудченком, Богданом Цимбалом та Тарасом Лесюком, посіла в естафеті також 12-те місце.

У першій естафеті сезону чоловіча збірна України посіла дев'ятий рядок, а жіноча – 15-й.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!