Україна у фантастичній гонці взяла медаль Кубка світу з біатлону

76,2 т.

Збірна України з біатлону у складі Анастасії Меркушіної, Віти Семеренки, Артема Прими та Дмитра Підручного завоювала срібну медаль у змішаній естафеті на 7-му етапі Кубка світу з біатлону .

Анастасія Меркушина впевнено почала гонку, що не зробивши жодного промаху, але програвши суперницям по швидкості 17 секунд. Віта Семеренко прийняла естафету сьомий і після промаху на лежанні програвала лідерові вже 23 секунди.

Ключовий епізод трапився на стійці. У той час як головні конкуренти закопалися з додатковими патронами, Семеренко швидко і точно закрила всі п'ять мішеней, і пішла зі стрільбища третьої з відставанням в одну секунди.

Артем Прима незважаючи на хворе горло, підтримав лідерство, здобуте партнерками по збірній, пішовши зі своєю стійки першим.

Дмитро Підручний провів свій етап бездоганно, пішовши на останні 2.5 км на першому місці, виграючи 5.5 секунди від найближчого переслідувача. На жаль, швидкості українця для перемоги не вистачило. Італієць "з'їв" нашого співвітчизника, відсунувши його на другу сходинку.

Незважаючи на це Дмитро знайшов в собі сили відстояти "срібло" в боротьбі з іменитими норвежцем і росіянином.

Збірна України з біатлону

Читайте: Україна прикро упустила медаль на Кубку світу з біатлону

Змагання триватимуть у неділю, 11 березня, двома мас-стартами. О 14:30 побіжать чоловіки, а о 17:10 жінки.

Нагадаємо, що в чоловічій спринтерській гонки біатлоністи збірної України фінішували за межами п'ятого десятка.

Днем раніше українська біатлоністка завоювала "дерев'яну" медаль на 7-му етапі Кубка світу з біатлону.