На Кубку світу з біатлону завершився чоловічий спринт: результат збірної України

28,0 т.

У фінському містечку Контіолахті, розташованому в провінції Північна Карелія, чоловічим спринтом на 10 км стартував 7-й етап Кубка світу з біатлону .

Збірна України в складі Дмитра Підручного, Артема Прими, Володимира Семакова, Руслана Ткаленка і Артема Тищенка, провалили виступ, фінішувавши за межами п'ятого десятка.

Наші співвітчизники не змогли порадувати уболівальників ні відмінною стрільбою, ні хорошою швидкістю.

Читайте: Де дивитися 7-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Перемогу здобув росіянин Антон Шипулін. Другим приїхав до фінішу Андрій Расторгуєв з Литви. Третій результат показав представник Франції Кантен Фійон Майе.

Мартен Фуркад не стартував через хворобу, яку підхопив перед стартом етапу.

Вражаючий результат продемонстрував легендарний Уле-Ейнар Бьорндален, який з нулем промахів фінішував дванадцятим, при тому що мав 91-й стартовий номер.

Змагання триватимуть у п'ятницю, 9 березня жіночій спринтерській гонкою на 7.5 км. Початок о 18:45 за київським часом.

Нагадаємо, що на Олімпіаді в Пхенчхані після непотрапляння в естафетний склад Валя Семеренко виплеснула емоції, приправивши їх вельми гострими формулюваннями на адресу керівництва ФБУ.