Україна увійшла до п'ятірки найкращих одиночної змішаної естафети на ЧС з біатлону

Дар'я Блашко

Збірна України посіла четверте місце в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону, який в ці дні проходить у словенській Поклюці.

Артем Прима добре розпочав гонку. Він не відставав від групи лідерів, тримаючись в межах 15 секунд від першого місця та використовав лише один додатковий патрон на двох перших вогневих рубежах.

Наш співвітчизник передав естафету Дар'ї Блашко, перебуваючи на восьмій позиції. Українська спортсменка чисто пройшла "лежку" та "стійку" й закінчила свій стартовий етап гонки на шостому місці.

Повернувшись на дистанцію, Прима зберіг відставання в 15 секунд від лідера і обігнав своїх австрійських і норвезьких суперників за рахунок безпомилкової стрільби.

Блашко вийшла на вирішальний етап естафети четвертою та знову закрила всі мішені на "лежці" без використання додаткових патронів. На останній стрільбі Дар'я одного разу промахнулася, але швидко виправила свою помилку. На жаль, вона не зуміла нав'язати боротьбу за "бронзу" та фінішувала четвертою.

Перемогу в гонці завоювала збірна Франції, подолавши дистанцію за 36:42,4. "Срібло" залишилося за Норвегією, а "бронза" – за Швецією.

Результати одиночної змішаної естафети

Як повідомляв OBOZREVATEL, Прима увійшов в десятку кращих індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону.