Україна потрапила в десятку найкращих індивідуальної гонки на ЧС із біатлону

Артем Прима

Збірна України потрапила в десятку найсильніших чоловічої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону, який у ці дні відбувається у словенській Поклюці.

Найкращим серед наших спортсменів став Артем Прима, який міг поборотися за медалі завдяки ідеальній стрільбі, але допустив один промах на останній "стійці" та посів дев'яте місце.

Дмитро Підручний та Антон Дудченко не найкраще проявили себе на вогневих рубежах і не змогли поборотися за високі позиції. Артем Тищенко, як і Прима, помилився на стрільбі лише раз, але сильно поступився суперникам у швидкості ходу.

Переможцем індивідуальної гонки став норвежець Стурла Легрейд, який подолав 20 км за 49:27,6. Майже на 17 секунд йому поступився німець Арнд Пайффер, а "бронзу" завоював ще один представник Норвегії Йоханнес Дале (+40,9).

Результати чоловічої індивідуальної гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, у вівторок, 16 лютого, збірна України виступила в жіночій індивідуальній гонці на чемпіонаті світу з біатлону.