Україна потрапила в десятку найкращих індивідуальної гонки на ЧЄ з біатлону

Артем Прима

Збірна України потрапила в десятку найкращих у чоловічій індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, який в ці дні проходить в польському містечку Душники-Здруй.

Найкращий результат серед наших спортсменів показав Артем Прима, який хоч і допустив три промахи на двох перших вогневих рубежах, але все ж зумів зібратися і більше не помилявся. Це дозволило йому фінішувати на шостому місці з відставанням у 2:10 від лідера.

Богдан Цимбал також показав не найкращу стрільбу, допустивши таку ж кількість промахів, як і Прима, і став 18-м. Інші наші співвітчизники Руслан Ткаленко (21-й), Артем Тищенко (54-й), Тарас Лесюк (58-й) і Руслан Бригадир (74-й) опинилися ще нижче.

Переможцем гонки став представник Латвії Андрейс Расторгуєвс, який подолав дистанцію в 20 км за 52:04,7. "Срібло" та "бронзу" завоювали норвежці Ерлен Бьонтегор (+1:27,5) та Ендре Штрьомсгейм (+1:41,4), відповідно.

Результати чоловічої індивідуальної гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна посіла друге місце в жіночій індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, відставши від першої позиції на 2,9 секунди.